baner


NASZE OSIĄGNIĘCIA:

WYRÓŻNIENIA MARKI EKAMEDICA:

miniatura

EKO jakość - nominacja

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została nominowana w konkursie Jakość Roku. Wyróżnienie w kategorii … (czytaj więcej)

miniatura

Jakość Roku 2014 - nominacja

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została nominowana w konkursie Jakość Roku. Wyróżnienie to stanowi wy… (czytaj więcej)

miniatura

Produkt Roku 2013

Nagroda nadawana przez klientów Grupy Herbaria pod hasłem SPRAWDZAM - WYBIERAM - POLECAM przyznana za Sok z Żurawiny marki EkaM… (czytaj więcej)

miniatura

TOP Produkt

Sok z owoców żurawiny otrzymał tytuł TOP PRODUKT podczas ósmego audytu certyfikatami programu „Doceń polskie” (czytaj więcej)

miniatura

Doceń Polskie

Firma JaRo-Pol, producent soków marki EkaMedica, została laureatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Loża E… (czytaj więcej)

miniatura

Jakość Roku

Konkurs Jakość Roku jest największym ogólnopolskim konkursem. Obiektywna ocena specjalistów do spraw jakości stanowi wyzwanie kt… (czytaj więcej)

miniatura

Produkt Roku 2012

Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną produktom zasługującym na szczególne uznanie konsum… (czytaj więcej)

miniatura

Firma Roku 2012

Nagroda uznania nadawana przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną dla firmy o szczególnych zasługach na rynku artykułów prozdrowotny… (czytaj więcej)

miniatura

Jakość Roku - brąz - nominacja

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została nominowana w konkursie Jakość Roku w kategorii BRĄZ, co stan… (czytaj więcej)

miniatura

Drzewko Życia

Nagroda przyznana za Sok z pokrzywy na XXXVI Targach Bliżej Zdrowia Bliżej natury. (czytaj więcej)

PRODUKOWANY PRZEZ NAS SUPLEMENT DIETY DUOLIFE OTRZYMAŁ NASTĘPUJĄCE NAGRODY:

Copyrights © 2014 Ekamedica

Projekt i wykonanie: apogan.pl
Elementy programistyczne i funkcjonalne: dszymczuk.pl