EkaMedica sponsorem Triathlonu Radłów - EkaMedica
EkaMedica partnerem tytularnym 3 Festiwalu Biegowego Goniacka 2018
7 czerwca 2018
EkaMedica partnerem VIII Kongresu Kobiet Podbeskidzia
27 czerwca 2018

EkaMedica uwielbia sport i chętnie wspiera każda formę aktywności fizycznej. Tego lata stawiamy na zdrowie jeszcze bardziej i jeszcze intensywniej! Dlatego właśnie EkaMedica została sponsorem platynowym Triathlonu Radłów.

To już czwarta edycja Triathlon Radłów nad Zalewem Radłowskim. Tego lata 7 i 8 lipca czekają na zawodników dwa dystansy:

  • 7.07.2018 – SPRINT
  • 8.07.2018 – 1/4 IM

Pula nagród pieniężnych to aż 27.800 zł.

 

 

IV edycja Grupa Azoty Triathlon Radłów przeszła do historii. Podczas weekendu 7-8.07.2018 roku na dystansach Sprint i ¼ IM wzięło udział łącznie ponad 400 zawodników oraz 5000 kibiców rozlokowanych przy trasie wodnej, kolarskie i rowerowej. Próba wodna zabezpieczona została przez 7 ratowników WOPR, próba kolarska odbyła się w ruchu zamkniętym (bez samochodów), w asyście 7 motorów, 30 strażaków lokalnych OSP oraz 2 radiowozów i 4 funkcjonariuszy Komendy Policji w Tarnowie. Ponadto, zabezpieczenie medyczne zapewniły w karetki, lekarz, ratownicy medyczni. Impreza przebiegła bez zakłóceń, a przez zawodników została okrzyknięta najlepszą wśród wszystkich edycji. W zawodach, oprócz amatorów, udział wzięli utytułowani polscy triathloniści, którzy stanęli na. Relacje z zawodów przeprowadziła telewizja ZVAMI oraz Telewizja Kraków (materiał się jeszcze nie ukazał).

facebook