Nowa marka EkaMedica food - EkaMedica
EkaMedica sponsorem 20-lecia Polskiej Izby Zielarsko-Medycznej
17 lipca 2017
EkaMedica partnerem projektu “Plaża Open” 2017
28 lipca 2017

Miło nam poinformować iż firma EkaMedica, korzystając ze swoich doświadczeń, wprowadziła właśnie na Polski rynek markę EkaMedica food – niepowtarzalne produkty spożywcze najwyższej jakości. W ofercie znajdują się produkty naturalne i ekologiczne.  Stanowią one dodatek do codziennej zbilansowanej diety, a także wzbogacenie smaku i jakości przygotowywanych na ich bazie potraw.

Produkty EkaMedica food adresowane są  do wszystkich osób, dla których priorytetem jest zdrowe odżywianie się. W naszej ofercie dostępne są wyroby najwyższej jakości, będące źródłem pełnowartościowych naturalnych składników odżywczych.  Różnorodność niepowtarzalnych smaków i aromatów naszych produktów pozwala na wszechstronne ich zastosowanie. Uzupełniają one codzienną dietę w szeroki wachlarz witamin i minerałów, niezbędnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną w najlepszych sklepach spożywczych i ze zdrową żywnością na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że Nasza nowa marka spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

 

facebook