Udział w gali BCC - EkaMedica
Mistrzostwa Polski w Judo
2 stycznia 2017
Umowa sponsorska z DAAS Basket Hills
2 stycznia 2017

Śląska Gala BCC, która odbyła się w niedzielę 31 sierpnia 2014 r. na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice, jak co roku zgromadziła w jednym miejscu elity intelektualne, finansowe i polityczne regionu. Wśród gości można było spotkać Adama Zdziebłę, Janusza Steinhoffa, Adama Szejnfelda, marszałka województwa śląskiego Mirosława Sekułę, wojewodę śląskiego Piotra Litwę oraz prezydentów miast.

Na Galę licznie przybyli przedstawiciele mediów regionalnych oraz ogólnopolskich. Jak co roku przyznane zostały Cezary Śląskiego Biznesu. Przewodniczący Sejmiku Śląskiego Andrzej Gościniak uroczyście wręczył Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego zarówno firmom, jak i członkom Loży Katowickiej BCC.

Zgromadzeni goście mogli wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami organizowanych przez mecenasów Gali. W tegorocznej Śląskiej Gali BCC silną reprezentację miała branża węglowa, transportowa oraz energetyczna. Pośród wystawców pojawiły się takie spółki jak Węglokoks SA, Polski Koks SA, Katowicki Holding Węglowy SA, Tauron Polska Energia SA, DB Schenker Rail Polska sp. z o.o. , PKP Cargo SA. jak również EkaMedica , producent naturalnych preparatów i suplementów diety.

facebook