Miód wielokwiatowy z czarnym bzem i cynkiem - EkaMedica

Miód wielokwiatowy z czarnym bzem i cynkiemKremowany miód wielokwiatowy nektarowy z liofilizowanym czarnym bzem, ekstraktem z czarnego bzu i cynkiem. Suplement diety.

Składniki: miód wielokwiatowy pszczeli nektarowy 96,7%, czarny bez liofilizowany 2%, ekstrakt z czarnego bzu (Sambucus nigra L.) standaryzowany na zawartość polifenoli i antocyjanidyn, cynk (cytrynian cynku).

Zalecana porcja dzienna 21 g (1 łyżka) zawiera: ekstrakt z owoców czarnego bzu 10:1 standaryzowany na zawartość polifenoli (10%) i antocyjanidyn (0,3%) 250 mg, cynk 5 mg (50% RWS*).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Zalecana porcja do spożycia: 21 g (1 łyżka) produktu dziennie bezpośrednio lub jako dodatek do napojów, smoothie lub owsianek. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.
Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Rozwarstwienie i zmiana barwy jest naturalnym procesem i nie ma wpływu na właściwości produktu.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie.
facebook