O nas - Ekamedica
Naturalnie, znaczy zdrowo

Nasza firma powstała w 2001 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć markę EkaMedica – Naturalnie Znaczy Zdrowo.

Hasło to przyświeca nam od samego początku i nakazuje tworzyć produkty, które łączą doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki.

Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla diabetyków. Preparaty nasze dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.


Jesteśmy BIO!

23 marca 2017 EkaMedica otrzymała certyfikat BIO. Naszych produktów z oznaczeniem BIO szukajcie już wkrótce w dobrych sklepach zielarsko-medycznych i ze zdrową żywnością. Jakość żywności ekologicznej jest pod stałą kontrolą jednostki certyfikującej BioCert Małopolska. Nad doborem surowców i procesem produkcji czuwa Dział Jakości EkaMedica.


ISO 22000

W kwietniu 2018 w EkaMedica został wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000. Posiadany certyfikat jest gwarancją, że kwestie związane z jakością i bezpieczeństwem żywności są traktowane przez naszą firmę priorytetowo. ISO 22000 jest międzynarodową normą, która ujednolica i harmonizuje na poziomie globalnym standard w zakresie strategicznych elementów zarządzania bezpieczeństwem i higieną żywności. W EkaMedica cały cykl począwszy od skupu surowca przez łańcuch dostaw, produkcję, aż po sprzedaż gotowego produktu podlega stałemu monitorowaniu i kontroli w celu zachowania deklarowanych parametrów produktów oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.


Wirtualny spacer

Zapraszamy Wszystkich tych, którzy pragną poznać bliżej firmę EkaMedica do bezpośredniego kontaktu z Nami, a także obejrzenia interaktywnego spaceru wirtualnego po siedzibie głównej firmy w Kozach.


Prezentacja firmy

Z okazji otrzymania nagrody Firma Roku 2018 oraz Dedala Biznesu przygotowaliśmy film, który prezentuje firmę EkaMedica. W tej krótkiej produkcji pragniemy przybliżyć nie tylko siedzibę i produkty EkaMedica oraz ich najwyższą jakość, ale również naszych pracowników. Są to doświadczeni i wysoko wyspecjalizowani fachowcy, którzy stoją za kulisami naszego sukcesu każdego dnia i czekają na kolejne wyzwania. Produkty EkaMedica bazują nie tylko na najlepszych surowcach i wieloletnich badaniach, ale także doświadczeniu oraz innowacyjności ducha naszego całego zespołu. Z tej znakomitej pracy jesteśmy szczególnie dumni, bo firmę tworzą ludzie! Zobaczcie sami.


EkaMedica w liczbach

5 000 partnerów biznesowych w kraju i zagranicą
200 produktów
Współpraca z 2 000 sklepów zielarsko-medycznych i ze zdrową żywnością oraz z 3 000 aptek
100% polskiego kapitału!

Dostępne dla każdego

Produkty EkaMedica dostępne są w aptekach, sklepach zielarsko – medycznych, sklepach ekologicznych i ze zdrową żywnością. Marka EkaMedica dostępna jest również w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Irlandia, Anglia, Grecja, Węgry, Kanada i Hiszpania. W trosce o zdrowie swoich klientów oraz poprawę jakości życia pragniemy polecić nasze preparaty, które od lat cieszą się uznaniem stale rosnącej grupy odbiorców ze względu na szerokie spektrum zastosowania oraz unikalny proces produkcji.

Należymy do :Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej


Polska Izba Zielarsko-Medyczna i Drogeryjna


Polska Grupa Zielarska


Instytut Profilaktyki ZdrowiaRegionalna Izba Gospodarcza w KatowicachBusiness Centre Club


Rzetelna Firma

Śląski Klub Biznesu


Partnerski Klub Biznesu - Podbeskidzie


Kancelaria Prawna IURISCO


facebook