Przedstawiciel farmaceutyczny Miejsce pracy: Kraków

Opis Stanowiska:

  • współpraca z Hurtowniami Farmaceutycznymi oraz Grupami Zakupowymi;
  • promocja i sprzedaż produktów firmy w aptekach;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • prowadzenie prezentacji wśród farmaceutów;
  • stałe monitorowanie rynku pod względem konkurencji, trendów, potrzeb klientów;
  • planowanie, codzienna realizacja zadań, regularne raportowanie;
  • budowanie relacji oraz pozytywnego wizerunku firmy u kluczowych partnerów handlowych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela farmaceutycznego lub medycznego;
  • ugruntowana postawa handlowca: terminowość, rzetelność, dyscyplina pracy, cierpliwość;
  • zorientowanie na wyniki;
  • wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność przystosowania się do zmian;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (interpersonalne);
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • obsługa MS Office;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat;
  • atrakcyjny system premiowania;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet);
  • pracę w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole ludzi zaangażowanych i z pasją;
  • szkolenia produktowe oraz cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje sprzedażowe.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@ekamedica.pl