Serce - EkaMedica

SERCE - aronia+głóg


Opakowanie zbiorcze zawiera:
Aronia - suplement diety
Pasteryzowany. Objetosc netto: 500 ml
SKŁADNIKI
Sok z owoców aronii - wyprodukowany z zageszczonego soku z owoców aronii, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C. Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS. *
Głóg - suplement diety
Pasteryzowany. Objetosc netto: 500ml.
SKŁADNIKI
Sok z owoców głogu (Crataegus L.) - wyprodukowano z zageszczonego soku z owoców głogu, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C. Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS. *
* % realizacji dziennej referencyjnej wartosci spozycia dla osoby dorosłej

Sposób uzycia
Aronia suplement diety oraz Głóg suplement diety spozyc dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczac zalecanej porcji do spozycia w ciagu dnia. Preparat nie moze byc stosowany jako substytut (zamiennik) zróznicowanej diety. Przed uzyciem kazdorazowo wstrzasnac. Osad pochodzenia naturalnego.

Proponowany sposób podania:
25 ml Aronia suplement diety połaczyc z 25 ml Głóg suplement diety. Tak przygotowana mieszanke spozyc 30 minut przed sniadaniem. Druga, taka sama porcje spozyc 30 minut przed kolacja. Zachowanie zrównowazonego sposobu zywienia i zdrowego trybu zycia ma duze znaczenie.

Przeciwwskazania
Nadwrazliwosc na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciazy oraz w okresie karmienia piersia powinny skonsultowac sie z lekarzem.

Sposób przechowywania
Po otwarciu przechowywac w lodówce. Głóg suplement diety spozyc do 21 dni od otwarcia. Aronia suplement diety spozyc do 21 dni od otwarcia. Przechowywac w sposób niedostepny dla małych dzieci. Chronic przed bezposrednim działaniem promieni słonecznych.
facebook